ÖZGEÇMİŞ

 

Hakkı Öztekin

 

1968 yılında Bozüyük te doğan Hakkı Öztekin ilk ve orta öğretimini Bozüyük te, Lise eğitimini ise Eskişehir Yunus Emre Meslek Lisesi Elektronik Bölümünde tamamladı.

 

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde tamamladıktan sonra 2002 yılına kadar yurt içi şantiyelerde İnşaat Mühendisi, Şantiye Şefi ve Şantiye Müdürü olarak çalıştı. 2002 yılında, içerisinde bulunduğu Holding bünyesindeki MNG Havayolları Genel Müdür Yardımcılığına atanan Hakkı Öztekin, 2005 yılından itibaren MNG Havayolları Yönetim Kurulu üyeliği, 2009 yılında ise MNG Teknik A.Ş. Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2004 – 2008 dönemlerinde TÖSHİD (Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği) bünyesinde MNG Havayollarını temsil etti.

 

Havacılık sektöründe uluslararası ticaret ve tepe yönetim tecrübesi edinen Hakkı Öztekin 2010 yılında ise, 2007 yılında kurmuş olduğu Öztekin Grup İnşaat ve Ticaret in başına geçerek sektörüne dönüş yaptı. Hakkı Öztekin o tarihten bu yana Öztekin Grup ile gayrimenkul ve taahhüt sektöründe yatırım ve inşaat faaliyetleri yürütmektedir.

 

2016 yılında BOZSİAD üyesi olup Yönetim Kuruluna giren Hakkı Öztekin, 2021 yılında BOZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur.

 

 

 

Sosyal Medyada Biz

Twitter'da Bozsiad
Facebook'da Bozsiad
Rss Haber Başlıkları
İletişim Bilgilerimiz

 

Linkler